JAK OTWIERAĆ STANY WYSOKIEJ SKUTECZNOŚCI

Jak otwierać stany wysokiej skuteczności w życiu i w biznesie

Zapraszamy na otwarte spotkanie z Idą Liber i warsztat wprowadzający do certyfikowanego szkolenia: Praktyk NLP – Strategia Złotej Fali:
Spotkanie odbędzie się – 18 października 2014 w godzinach 17:00-19:30, miejsce Katowice

Szukając skutecznych metod na rozwój osobisty, rozwój naszego biznesu i pozyskanie klientów zazwyczaj wcześniej lub później słyszymy o metodach NLP. Najpierw być może jesteśmy zafascynowani, a potem pojawiają się w nas pytania, czy to może jest manipulacja? Czy to aby jest etyczne?
Każde narzędzie, tak jak przysłowiowy nóż można wykorzystać w dobrych i złych celach. Zapewne jednak każdy z nas ma w kuchni parę noży, bo to bardzo użyteczne narzędzie :).

Tak samo jest z narzędziami NLP. Są bardzo wartościowe i użyteczne. To jednak od nas zależy, jakie dzięki nim osiągniemy efekty. Zapraszam na spotkanie ze wspaniałą trenerką, Idą Liber.

Joe Vitale w swoich książkach pisał, że z każdych 15 milionów docierających do nas, co minutę informacji, świadomie wykorzystujemy tylko 15. Reszta umyka naszej świadomej uwadze, a tam może tkwić ogromny potencjał naszych możliwości…

Dlaczego tak pracuje nasz mózg?

Czy to znaczy, że każda niewielka zmiana prowadząca do koncentracji uwagi na chwili obecnej może doprowadzić nas do zupełnie innego miejsca w życiu, niż teraz jesteśmy? Jak otwierać stany wysokiej skuteczności w życiu i w biznesie?

Daj się proszę zaprosić na spotkanie z niezwykle świadomą trenerką rozwoju, Idą Liber i na jej wartościowy warsztat, który pomoże Ci korzystać ze strategii NLP w biznesie. Przeczytaj teraz program, a ja z ufnością powierzam Ciebie w jej ręce.

INSTRUKCJA OBSŁUGI MÓZGU W PRAKTYCE…
Zdumiewające, że tak mało znana i dostępna. Nie uczą nas tego w szkołach. A powinni.
Kiedy kupujesz urządzenie AGD, otrzymujesz instrukcję.
Kiedy mama wychodzi z Tobą ze szpitala, nikt takiej instrukcji nie dołącza do noworodka.
Rośniesz i uczysz się na błędach.
I nigdy nie wykorzystujesz swojego potencjału w pełni.
Bierzesz najwyżej kilka procent tego, co zostało Ci dane.

Metoda NLP od swoich początków służyła zarówno ludziom chcącym podnosić jakość swojego życia osobistego, jak i zainteresowanym zwiększeniem własnej efektywności w biznesie. Twórcy i prekursorzy NLP badali, jak funkcjonują ci, którzy odnoszą szczególne sukcesy w swoich dziedzinach i jak modelować te skuteczne sposoby myślenia i działania.
Każdy z nas posiada wielką moc podnoszenia swojej osobistej skuteczności.

Warto robić to efektywnie i w dobrym stylu aby:

  • szybciej się uczyć
  • otwierać stany wysokiej skuteczności w biznesie
  • móc więcej w relacjach i negocjacjach
  • nie blokować się przeszłymi niepowodzeniami
  • usunąć niekorzystne emocje u siebie i innych
  • łatwiej zarabiać
  • znaleźć metody realizacji marzeń
  • uruchomić podświadomość do działania

Na spotkaniu, na które Cię zapraszam w praktyczny sposób poznasz modele, strategie, narzędzia i techniki – wprowadzenie do treningu:

PRAKTYK NLP – STRATEGIA ZŁOTEJ FALI

Warsztat poprowadzi: Ida Liber

Dyplomowany Trener Biznesu i Trener Europejski. Międzynarodowy Trener IANLP, licencjonowany Trener Transforming Communication, Coach. Autorka metody Synergy Bussiness Coaching. Uczyła się bezpośrednio u Roberta Diltsa i Richarda Bolstada, Lukasa Derksa. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Biznesu w Gdyni, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i Akademii Wychowania Fizycznego Gdańsku.
W swojej karierze zawodowej była trenerem sportowym, dziennikarką radiową, handlowcem, menedżerem i dyrektorem generalnym. Od 13 lat prowadzi szkolenia z rozwoju umiejętności przywódczych i osobistych (wywieranie wpływu, zespół, sprzedaż, negocjacje, komunikacja, zarządzanie strategiczne, coaching, motywowanie, inspirowanie itp.).
Korzysta z własnej autorskiej metody coachingu zespołowego Synergy Business Coaching, opartej na interakcji i działaniu, kierowanej dla do firm o wysokiej kulturze organizacyjnej. utorka „SBC”, czerpie również z metod wypracowanych w oparciu o terapię kognitywną, metodologię NLP i Metodę Aktywnego Budowania Strategii (MAPS), stworzoną przez psychologów amerykańskich na potrzeby rozwiązywania konfliktów w Pentagonie.
Szkolenia które prowadzi są interaktywnymi treningami umiejętności, nawyków i postaw. Rzutnika używa do podsumowania tego, co uczestnicy potrafią. Nie wyświetla slajdów w celu uczenia. Treningi prowadzone są w oparciu interaktywny proces, wpływający bezpośrednio na strategie działania uczestników. Używa wypracowanych przez lata doświadczeń – metod autorskich, w oparciu o pracę nad zmianą przekonań. Coaching traktuje jako pomoc w uruchomieniu nie odkrytych zasobów i potencjału uczestników.
Zainteresowany? Zapraszam na spotkanie otwarte. Inwestujesz w nie swój cenny czas, możesz dowiedzieć się jak poprawić swoją efektywność w życiu i biznesie oraz dowiesz się czym tak naprawdę jest NLP i dlaczego jest skuteczne oraz jak robić, by było to efektywne, etyczne i ekologiczne.

Zapraszam serdecznie do kontaktu w sprawie warsztatu: biuro@morphosis.pl

Wpis nie zawiera tagów

Dodaj komentarz

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.