Emoje a ciało

Mistrz Reiki przy pracy

Często niedostrzegalnie dla nas pojawiają się problemy. Napięcia w ciele w ciele powoli przekształcają się w coraz większe problemy. Odpowiedzi często możemy szukać w naszych emocjach. Nieumiejętność ich przeżywania, nieświadomość jakie emocje przeżywamy, jak wpływają na nasze ciało i organy tworzy powoli problemy w naszym ciele.

Czas biegnie i problem narasta cicho, niezauważalnie aż staje się bólem a potem chorobą. Można temu zaradzić ucząc się przeżywać emocje w sposób świadomy i efektywny. Albo wtedy, kiedy już trzeba rozwiązać konkretny bolesny problem.

Z drugiej strony to choroby ciała wpływają na nasze emocje, powodując, że doświadczamy depresji, apatii, niepokoju. Tutaj też oczywiście z pomocą idą alternatywne metody.

Lub tak jak w moim przypadku, kiedy medycyna akademicka staje przed murem swojej niewiedzy sięgamy po alternatywne metody. Działają. Oczywiście jak wszystko trzeba to jato się mówi “robić z głową”. Inaczej mówiąc czerpać wiedzę od specjalistów.

 

Tagi: akceptacja, duchowość, efektywność, emocje, Oswoić Stres, radość, Reiki, rozwój osobisty, samoświadomość, Senioriada, warsztaty, Wydarzenia, Zabawa, zarządzanie emocjami, zdrowie

Dodaj komentarz

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.